Farsta

Posted on Posted in Farsta, Söderort
Styrelsemedlemmar i stadsdelen

Mimmi Poijes
I ur och skur Näverhatten
mimmi@naverhatten.se

Maria Lagergren
Familjedaghemmet Humlan
mariall@posthem.se

 

Medlemmar i stadsdelen

Annchristin Daghjort
Fdh Ankiborg
anki.daghjort@gmail.com

Angelica Arvidsson
Fdh Angelica Arvidsson
arvidssonangelica1@yahoo.se

 

Cherstin Rosen
Cherstin Rosen´s fdh
cherstin.rosen@gmail.com

Anitha Croon
Fdh Bagarbarnen
anitha.croon@gmail.com

Pernilla Nyström Avermo
Fdh Druvan
pe.ny@hotmail.com

Christina Gustavsson

Småkexen
christina@smakexen.se

Margareta Söderberg
Margaretha Söderberg´s fdh

Maria Sköldborg
Fdh Maria Sköldborg
miaskoldborg@gmail.com

Camilla Parkenberg
Pakenberg´s fdh
camilla.parkenberg@live.se

Kennet Nordmark
Puzzlet
keno@comhem.se

Susanne Matteuzzi
Susanne Matteuzzis privata fdh
sussimatteuzzi@gmail.com

Elenor Modin
Fdh Kakmonstret
ellenmodin@hotmail.com

Rikard Pettersson
fdh Knallen
rikard-pettersson@hotmail.com

 

Therese Kyhle 

Imse Vimse
fdh.imsevimse@gmail.com

Susanne Wiklund
Fdh Sus och Dus
susannemariewiklund@gmail.com

 

 


Claudette Vilyszin Sundin
claudettefamiljedaghem@hotmail.com

Susanne Wiklund